en
ru
et
lt

Sandėliavimas


untitled-1.jpg2017_03_15_02.jpg2017_01_26_0076.jpguntitled-2.jpguntitled-3.jpg
VIGOLIN muitinės terminalas yra adresu Vana-Narva mnt.g. 30А ir 30/4, esantis 7 km nuo Mugu uosto ir 14 km nuo Talino miesto centro. Dėl arti esančio uosto galima greitai ir minimaliomis sąnaudoms priimti krovinius, atgabentus į Taliną jūros keliu ir taip pat išsiunčiant juos iš uosto. Už 5 km nuo terminalo yra nutiestas Talino aplinkkelis, kuris sujungia Terminalą su pagrindinėmis Estijos magistralėmis.

Terminalas su savo geležinkelio privažiavimo keliais, priimančiais 10 vagonų yra Mardu geležinkelio stotyje, kodas 082208, o tai leidžia iš esmės sumažinti vagonų pristatymo – išvalymo išlaidas ir operatyviai spręsti iškilusius klausimus dėl geležinkelio sąstato aptarnavimo ir dokumentų įforminimo.
 

Terminalas naudojasi bendru uždaru aikštės plotu, užimančiu 20 000 m² ir bendru atviru plotu, sudarančiu 40 000 m²

  

Pakrovimo (stividoro) operacijos

 

Pagrindinės Terminalo funkcijos: perkrovimas, saugojimas/ sandėliavimas, transportavimas ir atliekami muitinės formalumai bendrųjų krovinių vežimui maišuose, dėžėse, dėžutėse, statinėse, buchta (ritėse) ir kitose pakuotėse, o taip pat įvairių rūšių ir tipų metalų bei jų gaminių, gabenimas: lakštais, pakais, rulonais, buchta (ritėmis) visokeriopais vamzdžiais ir profiliais.

Greta pagrindinių funkcijų, terminalas turi didelę patirtį atliekant darbus pagal toliau nurodytas operacijas su kroviniais:
  • Įvairių tiekėjų siuntų konsolidavimas dėl tolimesnio jų siuntimo vieno gavėjo adresu
  • prekės pakavimas ir perpakavimas
  • markiravimas
  • ženklinimas
  • paketavimas
  • perpakavimas
  • tvirtinimas
  • sertifikuotas svėrimas
  • rūšiavimas
  • valymas

Muitinės plotas turi muitinės terminalo statusą.

Sandėliavimo/ saugojimo patalpos turi draudimo kompanijų priėmimo patvirtinimą ir atitinka ES šalių reikalavimus dėl maisto produktų saugojimo. Sandėliai yra aprūpinti automobilinėmis bei geležinkelio rampomis.

 

Krovinių saugojimas ir kontrolė

 

Maisto produktų saugojimas yra leidžiamas tik veterinarinės tarnybos patikrintuose ir priimtuose sandėliuose (Estijos Respublikos įstatymas dėl maisto produktų Toiduseaduse RT I 2002, 13, 81). Atitinkančią akreditaciją mūsų sandėlis atliko 2002 m. (Įsakymas Nr. 67, galiojantis nuo 12/03/2002 m. )

Atsižvelgiant į tai, kad mūsų sandėliai pilnai atitinka visas veterinarines ir sanitarines normas, veterinarijos inspektorius atlieka visų sandėliavimo ir darbo patalpų patikrinimą 1 kartą per metus, apie tai surašydamas aktą. Sutarties pagrindu kas mėnesį specializuota firma vykdo veiklą, kuri susijusi su vabzdžių ir graužikų suradimu ir kova su jais. 1-2 kartus per metus muitinės įstaiga atlieka inventorizaciją. Visi augalinės kilmės kroviniai yra tikrinami/ kontroliuojami pagal karantino tarnybos reikalavimus. Kiekvienai atvežtai krovinių partijai augalų karantino sandėlyje išrašomas patikrinimo aktas. Šio akto pagrindu krovinio išsiuntimo metu išrašomi reeksporto sertifikatai.

Už krovinių saugumą muitinės įstaigai ir krovinio savininkui atsako muitinės sandėlis. Dėl to kas savaitę atliekamas inventorizavimas visuose mūsų sandėliuose. Ne darbo metu visi sandėliai plombuojami.
 

Saugumo sistema

 
Visos sandėliavimo patapos aprūpintos priešgaisrine signalizacija. Terminalo teritorija yra kontroliuojama šiuolaikinėmis elektroninėmis apsaugos ir video stebėjimo priemonėmis. Taip pat turima apsaugos padalinys, kurio darbuotojai atlieka reguliarias teritorijos apžiūras, kontroliuoja aptvėrimus/ tvoras, langus, duris ir t.t. Terminalo atliekamos aptarnavimas pagrįstas visų atliekamų darbo operacijų aukšta kokybės ir patikimumo garantija.

Pagrindinė buveinė Estijoje

 

VIGOLIN AS
Narva mnt. 82, 10150 Tallinn Estonia
Phone: +372 605-56-51
Fax: +372 605-56-50
vigolin@vigolin.com

Biuras Lietuvoje

 

Vigolin AS, Lithuania
Nemuno g.139-206, LT-93262, Klaipeda, Lithuania
Phones: +370 46 368146, +370 46 366198
Fax: +370 46 368146
klaipeda@vigolin.com

Biuras Nyderlanduose

 

VIGOLIN JSC
Tomorstraat 56, 2022RH, Haarlem, The Netherlands
nl@vigolin.com

Biuras Paryžiuje/Prancūzijoje

 

VIGOLIN-FRANCE SA
vigolin@sfr.fr

Biuras Berdyansk/Ukraina

 

VIGOLIN-MISTRAL LLC
mistral@vigolin.com

© VIGOLIN JSC